Przeciętna usługa komercyjnej myjni samochodowej skupia się na zewnętrznej części pojazdu. Nawet jeśli przydzielić obowiązek czyszczenia samochodu do swoich nastolatków, będą one umieścić więcej wysiłku do czyszczenia na zewnątrz niż wewnętrzne sekcje samochodu. Dodatkowym krokiem, który większość ludzi ignoruje, ponieważ może nie mieć czasu na siedzenie w pobliżu, jest suszenie. Jeśli nie pozbędziesz się każdego śladu wilgoci, ryzykujesz nabawieniem się wilgotnego zapachu i problemów z pleśnią, której jeszcze trudniej się pozbyć.

Tutaj na ratunek przychodzi detailing wnętrza. W Car Care mamy sprawdzony sposób na pozbycie się pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Nazywamy ją Oczyszczaczem. Wykorzystuje ona nasycenie ozonem, aby wyeliminować najbardziej uporczywe zapachy, od palaczy, okruchów z dziecięcych przekąsek, zabłoconych butów, aż po bałagan po zwierzętach domowych.

kosmetyk samochodowy

Wchodzenie między szczeliny

Być może wiesz, że zapach jest cząsteczką. Oznacza to, że powodem, dla którego nie możesz pozbyć się zapachu jest to, że maleńkie, mikroskopijne kawałki śmierdzącego brudu są nadal osadzone w samochodzie. Dlatego, aby całkowicie pozbyć się zapachu, musisz sprawdzić często zapomniane miejsca, w tym obszary pod dywanami, między ramami okien, za ościeżnicami drzwi, wewnątrz popielniczki, a nawet pęknięcia w "suficie samochodu".

Z tego powodu, zamawiając pakiet czyszczenia wnętrza w Car Care, upewniamy się, że wyczyścimy każdy kawałek plastiku, gumy, tkaniny lub włókna w Twoim samochodzie. Szczególną uwagę zwracamy na poszycie dachu, ponieważ nikt tam nigdy nie zagląda, a mimo to pojawia się na nim zaskakująco dużo ukradkowych plam. Może to być nawet smuga kremu do opalania z ostatniej przygody na plaży.

Skup się na froncie

Kierowcy regularnie odkurzają swoje deski rozdzielcze, bo przecież patrzysz na nie regularnie, więc widzisz nagromadzony kurz. Ale nie zdajesz sobie sprawy, że kierownica i pokrętła mają równie dużo zarazków. Zawsze dotykasz ich nieumytymi rękami, a badania wykazały, że przeciętna kierownica jest znacznie brudniejsza niż deska klozetowa. Zarazki te rozciągają się na kierunkowskazy, hamulec ręczny, a nawet szyby.

Jedną z rzeczy, którą na pewno zaniedbujesz, są reflektory. Rzadko zauważasz, że są zamglone, chyba że wsiadasz do samochodu, gotowy do pośpiechu gdzieś. A może właśnie zaparkowałeś samochód i kierujesz się do środka. Na szczęście, jeśli zamówisz jedną z naszych niestandardowych usług, możemy zwrócić szczególną uwagę na te często zaniedbywane obszary.