Dla większości kierowców, może to być wyzwaniem, aby określić, które auto detailing usługi trzeba. Jaka usługa sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał ostro i zapewni najlepszą wartość?

Nasza usługa Mini Detail and Polish jest idealna, gdy wygląd zewnętrzny Twojego samochodu wymaga odnowy, ale jego wnętrze jest w stosunkowo dobrym stanie. Oto dlaczego: Ta usługa oferuje czyszczenie zewnętrzne od stóp do głów. Pojazd jest czyszczony mechanicznie, lakier jest polerowany, a wszystkie akcenty i powierzchnie zewnętrzne są pielęgnowane. Wewnątrz, choć, Mini Detail obejmuje tylko głębokie czyszczenie dywanów.

 

Czytaj także: Dlaczego samochody, które nie są garażowane szczególnie potrzebują regularnego detailingu

detailing

Po prostu, Mini Detail and Polish obejmuje wiele obszarów i jest idealną opcją, gdy potrzebujesz odnowić wygląd zewnętrzny swojego pojazdu. Oto kilka kluczowych korzyści płynących z usługi Mini Detail and Polish:

Otrzymaj wysokiej jakości polerowanie

Większość ekspertów w dziedzinie pielęgnacji samochodów zgadza się, że należy polerować lakier samochodu co 3 do 6 miesięcy. Polerowanie przynosi wiele korzyści: Niedoskonałości zostają usunięte, lakier jest wypolerowany i wygładzony, a po zakończeniu lakier jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi.

Polerowanie samochodu wymaga wiedzy technicznej. Jeśli nie zastosuje się odpowiednich technik i produktów, można uszkodzić nadwozie. Dlatego też, korzystając z profesjonalnych usług auto detailingu, możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w rękach eksperta.

Kompleksowe czyszczenie nadwozia

Podobnie jak lakier, zewnętrzne akcenty Twojego samochodu - tj. błotniki, zderzaki i chrom - są narażone na nieustanny kontakt z zanieczyszczeniami, brudem i kwaśnymi deszczami. Często powierzchnie te tracą swój blask szybciej niż lakier. W ramach usługi Mini Detail and Polish pielęgnujemy wszystkie te zewnętrzne akcenty. Na przykład powierzchnie winylowe i plastiki są czyszczone i nabłyszczane. Chrom jest głęboko czyszczony i polerowany, co pomaga przywrócić mu blask. Wreszcie, opony i gumowe błotniki są czyszczone i nabłyszczane.

 

Przeczytaj także: Dlaczego mobilne serwisy samochodowe mają tak wiele sensu w obecnej erze

 

Przywróć blask swoim kołom

Koła przyciągają brud i pył hamulcowy, a z czasem ten brud może trwale zabarwić Twoje felgi. W ramach usługi Mini Detail and Polish felgi są głęboko czyszczone przy użyciu specjalistycznych produktów. Zapewnia to usunięcie trudnego do usunięcia pyłu hamulcowego i brudu.

Wszystkie dywany są odkurzane

Dla większości kierowców dotarcie z odkurzaczem do samochodu może być uciążliwe. W Mini Detail and Polish wszystkie dywaniki samochodowe są odkurzane i usuwany jest z nich cały brud i kurz. Obejmuje to dywany podłogowe, dywaniki oraz dywanik w bagażniku.

Zadbaj o krystalicznie czyste szyby

W ramach tej usługi, auto detailer wyczyści wszystkie szyby. Często robaki i inne zabrudzenia są trudne do usunięcia, ale dzięki odpowiednim produktom, w tym ręcznikom z mikrofibry, te trudne plamy i zabrudzenia zazwyczaj schodzą od razu.

Zaplanuj usługę auto detailingu z Car Care już dziś. Nasz zespół ekspertów od czyszczenia samochodów sprawi, że Twój pojazd będzie wyglądał jak nowy w krótkim czasie!