W Care Care zdajemy sobie sprawę, że czasami nie ma wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia, aby zrobić wszystko. Praca i zobowiązania rodzinne mogą być przytłaczające, a czasami inne obszary naszego życia mogą zostać zaniedbane, a mianowicie rodzinny samochód. I tu właśnie wkraczamy do gry. Nasz mobilny car detailer przyjedzie bezpośrednio pod Twoje drzwi i zapewni Twojemu rodzinnemu samochodowi czułą i troskliwą opiekę, na którą zasługuje. Utrzymanie i konserwacja samochodu jest istotną częścią jego posiadania. W tym wpisie przedstawiamy wiele zalet mobilnego car detailingu.


To jest mobilne


Jeden z naszych profesjonalnych pracowników przyjedzie bezpośrednio do Ciebie z całym sprzętem, który sprawi, że Twój rydwan znów będzie lśnił jak nowy. Nie ma potrzeby marnować pół dnia w myjni czekając, aż ktoś skończy polerować opony ukochanego samochodu sportowego. Mobilny car detailer uwolni cenny czas, który mógłbyś spędzić z ludźmi, których kochasz, robiąc rzeczy, które kochasz.

 

detailing


Profesjonalna usługa


Nasz zespół profesjonalistów jest doskonale wyszkolony i posiada najbardziej zaawansowany sprzęt w grze, dzięki czemu możesz być pewien, że Twój samochód jest czyszczony tak, jak na to zasługuje. Posiadamy najnowocześniejsze systemy czyszczące, które są wolne od szkodliwych substancji chemicznych.


Przedsprzedaż Detail


Próbujesz sprzedać swój samochód? Nasze przedsprzedażowe detale to czyszczenie od góry do dołu, wewnątrz i na zewnątrz, które sprawi, że Twój pojazd będzie wyglądał najlepiej, gdy przyjdzie czas na jego sprzedaż. Detal przedsprzedażowy obejmuje wszystko, od mycia i woskowania po szampon i odżywkę do wnętrza. Czyścimy nawet gumy i korki drzwi.


Zwiększ wartość


Regularna konserwacja i czyszczenie pojazdu pomoże utrzymać jego wygląd, a tym samym wartość przy odsprzedaży. Brud i kurz we wnętrzu samochodu może spowodować przedwczesne zniszczenie dywanów i tapicerki. Regularne czyszczenie zapewni, że tak się nie stanie, a kiedy przyjdzie czas na sprzedaż, Twój pojazd osiągnie cenę, jakiej oczekujesz.


Strzyżenie i polerowanie


Czy Twój samochód wygląda na nieco zniszczony lub jego lakier stał się matowy? Cięcie i polerowanie będzie przywrócić swój lakier, więc wygląda jak nowy. Cięcie i polerowanie obejmują usunięcie cienkiej warstwy na zewnątrz, aby odsłonić żywą farbę pod powierzchnią. Następnie nakładana jest politura, aby wydobyć kolor. Stanowi to również powłokę ochronną dla Twojego samochodu.


Wolny czas


Outsourcing to doskonały sposób na uwolnienie czasu, który możesz poświęcić na rzeczy, które mają znaczenie. Czy jest to pakowanie się na weekend i zabieranie rodziny na kemping, czy też spędzanie go na spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. Koszt to niewielka opłata za cały cenny czas, który zaoszczędzisz.


Zadzwoń do nas, a my z przyjemnością przyjedziemy i sprawimy, że Twój samochód znów będzie wyglądał jak nowy. Może nawet go nie rozpoznasz.