Produkty Swissvax są powszechnie uważane za najlepszą linię produktów do detailingu i woskowania klasy premium dostępną na całym świecie. W rzeczywistości Swissvax jest linią produktów polecaną konsumentom przez producentów samochodów luksusowych i zabytkowych, takich jak Rolls Royce, Mercedes-Benz i Spyder.

Produkty Swissvax mogą być używane do wszystkich marek i modeli, a kilka produktów w ich katalogu zostało wyprodukowanych specjalnie dla lakierów używanych przez danych producentów - i nie tylko producentów samochodów zabytkowych i luksusowych.

Swissvax oferuje produkty z naturalnych składników do czyszczenia, odnawiania i ochrony każdego szkła, metalu i powierzchni malowanych, w tym kierownic, tapicerki, lakieru, felg, a nawet silników. Produkty Swissvax są złotym standardem, ponieważ nie tylko czyszczą i chronią Twój samochód, ale przywracają i konserwują go do stanu "jak nowy". Na przykład, wosk ochronny firmy wystarcza na półtora roku po jednej aplikacji, a produkty do wstępnej obróbki nie są ścierne, co sprawia, że nie tylko są odpowiednie dla dzisiejszych samochodów z lakierem na bazie wody, ale także zapewniają gładką, wolną od osadów powierzchnię do uszczelniania wyników.

Decydując się na usługę Swissvax, nie tylko sprawiasz, że Twój samochód wygląda świetnie - pomagasz chronić go przed zniszczeniem i czynnikami zewnętrznymi. Przeprowadzenie jednego lub sporadycznego zabiegu Swissvax pozwala zachować wartość odsprzedaży samochodu i jest krokiem w kierunku uzyskania jak największej wartości pojazdu.

Zabieg Swissvax nie jest drogi; zespół Car Care Australia udostępnia tę wysokiej jakości usługę mobilnego detailingu w przystępnych pakietach, a nasi detailerzy przywożą odpowiednie produkty Swissvax na miejsce, aby wykonać zabieg.

Swissvax wymaga dodatkowego szkolenia, które nasi najlepsi detailerzy przeszli, aby móc świadczyć nasze usługi Swissvax. Kiedy zdecydujesz się na zewnętrzny zabieg Swissvax, nasz zespół najpierw umyje samochód delikatnym szamponem samochodowym Swissvax i gumą do lakieru, aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia z powierzchni samochodu, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych lub pogłębianiu istniejących zarysowań. Następnie zespół nakłada płyn czyszczący, aby usunąć i zakryć rdzę, odbarwioną farbę i/lub drobne zarysowania. W tym momencie samochód został kosmetycznie odrestaurowany do stanu "jak nowy". Na zakończenie zespół woskuje samochód bezbarwnym woskiem, aby zapewnić warstwę ochronną nowo odrestaurowanej powierzchni. Nasz zespół może nałożyć więcej niż jedną warstwę, aby zmaksymalizować ochronę i trwałość zabiegu.

W przypadku zabiegów obejmujących czyszczenie wnętrza, nasz zespół przeprowadzi zwyczajowy detailing wewnętrzny przy użyciu produktów Swissvax. Nasi detailerzy przetrą deskę rozdzielczą i drzwi, nabłyszczą kierownicę i elementy kabiny, umyją okna i szyby oraz odkurzą całe wnętrze, łącznie z bagażnikiem. Wykonamy również dodatkowe mycie dywaników i punktowe czyszczenie poszycia dachu.